Shfaqja e produktit

Super kondensator

Kondensator elektrolitik alumini

Kondensator i ngurtë

Superkondensatorë më të vegjël radialë 2.7V 1.0F 4×25 Diametri i mikro ultrakondensatorit Φ4

Superkondensatorët më të vegjël radialë 2.7V 1.0F 4 ...

Kondensatorë Farad Tipi Radial 2.7V 100F 22*45mm

Kondensatorë Farad Tipi Radial 2.7V 100F 22*45mm

Kondensator ultra 2.7V 25F, zgjedhje e mirë për furnizimin me energji rezervë

Kondensator ultra 2.7V 25F, zgjedhje e mirë për mbrapa-...

Lloji V i tipit monedhë Super kondensator 4.0F 5.5V

Lloji V i tipit monedhë Super kondensator 4.0F 5.5V

Lloji i monedhës Superkondensator 0.1F 5.5V Farad

Lloji i monedhës Superkondensator 0.1F 5.5V Farad

Superkondensatorë të tipit radial të dizajnuar me porosi 2.7V 5F 10*16

Superkondensatorë të tipit radial të dizajnuar me porosi 2.7...

Spin saldimi Snap në kondensator Ultra 2.7V 100F 22*45

Spin saldimi Snap në kondensator Ultra 2.7V 100F 22*45

KOPACITORË Farad 2.7V 1.5F 5*22

KOPACITORË Farad 2.7V 1.5F 5*22

Moduli 16.2V 83.3F Seria ESR me ultrakondensator të ulët

Moduli 16.2V 83.3F Seria ESR me ultrakondensator të ulët

Module super kondensator 5.5V 5.0F me rezistencë pasive të balancuar

Module super kondensator 5.5V 5.0F me rezistencë...

Lloji i monedhës 5.0F Kondensator me dy shtresa me kondensator Farad 5.5V

Lloji i monedhës 5.0F 5.5V Farad Kondensator me dy shtresa...

Lloji i monedhës C-lloj Super kondensator 5.5V 0.22F

Lloji i monedhës C-lloj Super kondensator 5.5V 0.22F

KOPACITORË ELEKTROLITIK ELEKTROLITIK ALUMINI MINIATURO Seria RG

Seria RG KAPA ELEKTROLITIKE ALUMINI MINIATURE...

KOPACITORË ELEKTROLITIK ALUMINI MINIATURË Seria RF

Kondensatorë ELEKTROLITIK ALUMINI MINIATURË RF S...

Kondensatorë ELEKTROLITIK ALUMINI MINIATURË Plumb Seria RA

Kondensatorë ELEKTROLITIK ALUMINI MINIATURË Plumb...

Kondensatorë ELEKTROLITIK ELEKTROLITIK ALUMINI Radial Seria RL

KAPACITO ELEKTROLITIKE ALUMINI MINIATURE Radiale...

Kondensatorë radial elektrolitik alumini Seria RD

Kondensatorë radial elektrolitik alumini Seria RD

Kondensatorë radial elektrolitik alumini Seria e tërë

Kondensatorë elektrolitikë radialë alumini të gjithë S...

Kondensatorë radial elektrolitik alumini për qëllime të përgjithshme Seria RC

Për qëllime të përgjithshme Alumini elektrolitik radial rreth...

Kondensatorë elektrolitikë alumini me përmasa të mëdha Seria KQ

Kondensatorë elektrolitikë alumini me madhësi të madhe KQ...

10000uf 35V standard saldimi në serinë KM me kondensator

10000uf 35V standard saldim me kapak...

Kondensatorë alumini elektrolitik radial për qëllime të përgjithshme Seria KE

Alumini elektrolitik radial me qëllim të përgjithshëm Ca...

Kondensatorë elektrolitikë alumini Seria e ngurtë hibride YB

Kondensatorë elektrolitikë alumini hibridë të ngurtë ...

Seria TB e kondensatorëve hibrid të ngurtë polimer përçues të tipit SMD

Kapacitet hibrid i ngurtë polimer përçues i tipit SMD...

Seria CT e kondensatorëve polimer përçues SMD

Seria CT e kondensatorëve polimer përçues SMD

Kondensatorë elektrolitikë radialë të ngurtë Seria BC

Kondensatorë elektrolitikë radialë të ngurtë Seria BC

Kondensatorë elektrolitikë polimer përçues të tipit radial Seria CA

Kapak elektrolitik polimer përçues i tipit radial...

Avantazhi ynë

01

Kapacitet i mjaftueshëm

Kapacitet i mjaftueshëm

Newclears ka më shumë se 15 linja prodhimi për kryesore
produkteve.Kapaciteti mujor është rreth 300+
kontejnerë, ne mund t'i trajtojmë lehtësisht
porositë tuaja të mëdha.

02

Super kondensatorë

Super kondensatorë

Frekuencë e lartë dhe qëndrueshmëri e lartë e rrymës, stabilitet i lartë, i ulët
ESR, përdoret gjerësisht në qarkun e ngarkimit me puls të lartë dhe rrymë të lartë.
Ne mund të ofrojmë film special të metalizuar me cilësi të lartë
Kondensatorë me çmim të mirë.

03

Fabrika OEM

Fabrika OEM

OEM & ODM gjithashtu mirëpriten porositë e provës, tarifa më e lirë e mykut dhe
mund t'ju ndihmojë me dizajnimin e markës lirisht.Dizajnerët tanë profesionistë'
ekipi dhe shitjet me përvojë mund t'ju ofrojnë OEM të mrekullueshëm
projektuar dhe ju jap sugjerime konstruktive për të mundësuar
produktet e markës suaj për të fituar tregun tuaj.

indeksi_25

Prezantimi i Kompanisë

Kompania mëmë e Chengdu Holy Tech Co., Ltd. (shkurt Holy) është themeluar në vitin 2004. Që atëherë, ne i jemi përkushtuar projektimit, prodhimit dhe tregtimit të kondensatorëve elektrolitikë alumini, kondensatorëve polimer përçues dhe superkondensatorëve.Ne jemi një ndërmarrje e nivelit kombëtar të teknologjisë së lartë, me më shumë se 30% të punonjësve tanë janë personel Kërkim dhe Zhvillim, morëm 100+ patenta prodhimi dhe shpikjeje thelbësore, vendosëm bashkëpunim afatgjatë me Akademinë Kineze të Shkencave, Universitetin Tsinghua, Universitetin Zhong Shan, Universiteti Sichuan dhe institute të tjera kërkimore.

Shiko më shumë

Menaxhimi i Sistemit të Cilësisë

indeksi_17
Kultura

Kultura

QIT (Ekipi i Përmirësimit të Cilësisë)

NPI

NPI

DFX
Rishikimi i portave

Furnizuesi

Furnizuesi

Kualifikimi/Diskualifikimi i Furnizuesit

LAB

LAB

HASA/ Test mjedisor/ Test jete...

Procesi

Procesi

Auditimi rutinë i procesit të kualifikimit të linjës (4 milion)

QMS

QMS

IS09001/14001
IATF16949

Lajmet e fundit

Xiaomi Phone 55W GaN përdor kondensator të shenjtë polimer në gjendje të ngurtë

Gjatë çmontimit të karikuesit origjinal Xiaomi 55W GaN të Xiaomi 11, u zbulua se lloji i ri i kondensatorit polimer në gjendje të ngurtë të serisë smerald CS ishte përdorur brenda karikuesit.Ky kondensator polimer në gjendje të ngurtë miraton paketimin e çipave dhe dizajnin e miniaturës.Ka avantazhet që ju...

Hyrje në disa aplikacione tipike të superkondensatorit

Hyrje në disa aplikacione tipike të superkondensatorit Aplikimi i parë tipik: furnizimi me energji rezervë me kohë të shkurtër me fuqi të vogël Metri RTC Mbajtja e orës Në procesin e dështimit ose zëvendësimit të baterisë, në mënyrë që qarku i tij i brendshëm RTC të funksionojë vazhdimisht nën acc...

Aplikimi i Superkondensatorit në Pajisjet e Mbrojtjes Kombëtare

Aplikimi i super kondensatorit në pajisjet e mbrojtjes kombëtare Superkondensatori, si komponenti më i rëndësishëm i furnizimit me energji në pajisjet e armëve me puls të lartë, është një lloj i ri i pajisjes për ruajtjen e energjisë, i cili mund të prodhojë energji të madhe në një kohë shumë të shkurtër dhe mund të quhet " energji c...